Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Futuria[e-boek e-boek]

Suzanne Wouda

Futuria
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021685953
Auteur(s) : Suzanne Wouda
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 13 15 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie: misdaad en mysterie
Uitgever : Ploegsma
Verschenen : September 2024
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 272
Beschrijving

1902. Op het oude gevangeniseiland Futuria is een pretpark waar alleen de rijken naartoe kunnen. Wanneer
er een groep straatkinderen wordt opgepakt en naar het veer richting Futuria wordt gevoerd, moeten hun rivaliserende leiders Kraai en Achilles tot hun eigen afschuw samenwerken om de kinderen te bevrijden. Maar met welke duistere reden zijn ze daarnaartoe gebracht?
Op het eiland woont ook Libby met haar ouders. Haar moeder is ernstig ziek en haar vader werkt aan een geheimzinnig project in zijn laboratorium. Op de avond voor Halloween nodigt hij de rijksten van de stad uit voor een bezoek aan de oude gevangenis. Daar heeft hij een griezelige carrousel laten bouwen, 'om de jeugd te lokken'... Als Libby ontdekt wat haar vader met de kinderen van plan is, weet ze dat er geen tijd te verliezen is om Kraai en Achilles te helpen. Of is het al te laat om het leven van alle kinderen te redden...?

Velden met een * zijn verplicht