Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Mars der mankementen

Heuvel

Prijs: € 13,90
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789023991908
ISBN : 9023991907
Auteur(s) : Heuvel
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 7 9 jaar
Uitgever : VBK Media
Verschenen : April 2006
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 231
Beschrijving

De twaalfjarige Thomas is na een auto-ongeluk beland in het Land van Anders; een vreemde wereld waar vele zonnen zijn, de wind altijd naar het oosten waait en alleen een geheimzinnige kluizenaar de uitgang weet.

Samen met zijn lotgenootje Roze Rozig heeft hij een uitgang gevonden, maar er kan maar één persoon tegelijk doorheen – en dus heeft Thomas zijn plaats afgestaan aan Roze.

Nu is Thomas alleen achtergebleven in het kasteel van de kluizenaar, midden in de stad van Or. Er breken spannende tijden aan want de stad wordt bedreigd door een leger van Mankementen. Deze vreemdsoortige wezens hebben de stad omsingeld en maken zich klaar voor een bloedige strijd.
Samen met ridder Gryllus gaat Thomas in het geheim op zoek naar hulp. Maar zal hij op tijd zijn om de stad van Or te redden? En als hij te laat is, zal hij dan ooit nog een uitgang kunnen vinden?

Dick van den heuvel schreef ook het eerste deel van de jeugdserie 'Het land van Anders': Het raadsel van de kluizenaar. Dit boek bewerkte hij tot een musical die op diverse podia te zien is. Dick van den Heuvel schrijft spannende jeugdseries voor de televisie (o.a. de legende van de bokkenrijders) en is de auteur van de politieserie Wulffers.

Vanaf 12 jaar
A.V.I. 9

Velden met een * zijn verplicht