Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Sara Paletti[e-boek e-boek]

Manon Sikkel

Sara Paletti
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789024593828
Auteur(s) : Manon Sikkel
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 7 9 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Reeks : Sara Paletti (1)
Uitgever : Luitingh Sijthoff
Verschenen : Augustus 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 164
Beschrijving

Sara Paletti is het eerste deel van een kleurrijke en humoristische serie van Manon Sikkel (bekend van o.a. Geheim agent oma en Elvis Watt). Een heerlijke serie om zelf te lezen, met full colour illustraties van Katrien Holland.

Sara Paletti woont op de dertiende verdieping van een flat die afgebroken gaat worden. Haar vader werkt in een kaaskrokettenfabriek en rijdt in een auto met een grote kroket op het dak. Haar moeder is uitvinder en heeft niet zoveel tijd voor andere dingen. Sara bedenkt steeds plannen om het leven in de flat leuker te maken. Dat lukt niet altijd. Totdat ze Alfie ontmoet, de jongen in de jurk. In Sara's leven is alles oké, en soms niet - maar ook dat is oké. Of zoals ze zelf zegt: 'Alles Paletti!'

Manon Sikkel is Kinderboekenambassadeur. Ze won drie keer de Prijs van de Nederlandse Kinderjury en twee keer de Pluim van de Senaat. Haar boeken zijn populair bij kinderen en voorlezende juffen en meesters.

Velden met een * zijn verplicht