Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Kamasoetra[e-boek e-boek]

Mallanaga Vatsyayana

Kamasoetra
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789025365417
Auteur(s) : Mallanaga Vatsyayana
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Biografie en non-fictieproza
Uitgever : Athenaeum - Polak & van Gennep
Verschenen : Augustus 2009
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 200
Beschrijving

De Kamasoetra is een inspirerende verhandeling over alle aspecten van seks. In zeven hoofdstukken geeft het boek een overzicht van de mogelijkheden voor mannen ??n vrouwen om door middel van liefde en al dan niet betaalde seks vooruit te komen in de wereld. De Kamasoetra stelt dat het in een succesvol leven gaat om drie dingen: geloof, geld en liefde. En dat laatste onderwerp wordt op tal van manieren behandeld: hoe kies je de juiste partner, hoe verleid je een getrouwde dan wel een ongetrouwde vrouw, hoe verdien je geld met seks? En natuurlijk is er ook dat hoofdstuk met standjes.
De Kamasoetra werd in de derde eeuw in India geschreven voor de hogere maatschappelijke klassen, die genoeg tijd en geld hadden om van de liefde een kunst te maken. Maar het thema is van alle laatsen en tijden. De Kamasoetra geeft een verrassend pragmatische kijk op de liefde, en is daarom altijd actueel. Deze Nederlandse uitgave van het gehele werk is de eerste die rechtstreeks uit het Sanskrit is vertaald.

Velden met een * zijn verplicht