Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De bergkoning[e-boek e-boek]

Anders de la Motte

De bergkoning
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789044368697
Auteur(s) : Anders de la Motte
Taal : Nederlands
Onderwerp : Thriller
Thema : Thriller / spannende fictie
Reeks : Leo Asker
Uitgever : The House of Books
Verschenen : Oktober 2024
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 458
Beschrijving

'Een ongelooflijk meeslepende en spannende thriller.' - Jørn Lier Horst
'Nordic crime fiction op zijn best: verslavend, griezelig en huiveringwekkend sfeervol.' - Will Dean
'Verontrustend. De la Motte had me vanaf de allereerste pagina in zijn greep.' - Kyle Mills
'Een meesterlijke thriller die op alle niveaus slaagt: meeslepend, vakkundig geplot, kippenvelverwekkend.' - Andrew Gross

Rechercheur Leonore Asker staat op het punt leiding te krijgen over de afdeling Ernstige Misdrijven in Malmö. Maar midden in een spraakmakende ontvoeringszaak wordt ze plotseling overgeplaatst naar de afdeling Verloren Zielen - een eenheid voor vreemde cold cases, weggestopt in de kelder van het politiebureau. Ondanks de vernedering wordt Asker al snel gegrepen door een eigenaardige zaak. Iemand heeft kleine, onheilspellende figuren in een modeltreinbaan geplaatst, en één daarvan lijkt de vermiste vrouw uit een ontvoeringszaak voor te stellen. Wanneer Askers onderzoek haar naar de wereld van verlaten gebouwen leidt, roept ze de hulp in van urban exploring-fanaat Martin Hill. Samen komen ze erachter dat er in het hart van een berg een zonderlinge vorm van kwaad schuilt.

Velden met een * zijn verplicht