Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wonderlust[e-boek e-boek]

De kunst van een mooi leven

Pat Donnez; Caroline Pauwels; Jean Paul Van Bendegem

Wonderlust
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 15,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789057189142
Auteur(s) : Pat Donnez; Caroline Pauwels; Jean Paul Van Bendegem
Taal : Nederlands
Onderwerp : Filosofie
Thema : Filosofie
Uitgever : VUBPRESS
Verschenen : Maart 2021
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 188
Beschrijving

Je kunt honderden redenen verzinnen om witheet van woede en verontwaardiging overhoop te liggen met de wereld. Elke dag. Wie bedenkt het om als president van de grootste democratie van de wereld elke dag gemiddeld vijftien onwaarheden of leugens uit zijn tweets te schudden en daar nog mee weg te komen ook.

Naast de verontwaardiging is er ook zoiets als haar - schromelijk verwaarloosde - tweelingzusje, de verwondering. Als Wonderlust al een verborgen ambitie koestert, dan is het om je aan te raken met die ene brandende begeerte: verontwaardig je, jawel, maar vooral, verwonder je.

In Wonderlust brengen Caroline Pauwels, Jean Paul Van Bendegem en Pat Donnez spelregels aan voor een mooier leven. Leef het leven in het volle besef van de eindigheid, koop altijd dure schoenen in de uitverkoop en neem nooit een paraplu mee, ook en zeker niet als het regent.

Velden met een * zijn verplicht