Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Alleen maar zee[e-boek e-boek]

Een aangrijpend verhaal over de Watersnoodramp van 1953

Willemijn de Weerd

Alleen maar zee
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 8,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789085435112
Auteur(s) : Willemijn de Weerd
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 10 12 jaar
Thema : Geschiedenis
Uitgever : Columbus
Verschenen : Oktober 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 96
Beschrijving

Het stormt vaker op de plek waar Riet (11) woont, maar deze storm is anders. Zelfs haar vader maakt zich zorgen. Eerst worden er spullen naar boven gesjouwd. Daarna verhuizen Riet en haar familie ook naar boven. Uiteindelijk van de zolder zelfs naar het dak.

Als de zee uiteindelijk komt, verwoest hij alles. De wereld verandert in één grote zee. In die zee drijft een dak vol met mensen. Ze komen vlak langs hun huis. Riet en haar zusje gaan mee. Maar voor hun vader, moeder en broertje is geen plek meer. Zou Riet hen ooit weer terugzien?

Alleen maar zee is gebaseerd op de gebeurtenissen die in 1953 tijdens de stormnacht en de periode daarna plaatsvonden. Veel van wat Riet meemaakt, is echt gebeurd.

Velden met een * zijn verplicht