Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Sterk digitaal merk[e-boek e-boek]

Waarom merkbouwen ineens bovenaan de agenda van CMO's staat

Ingmar de Lange

Sterk digitaal merk
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 28,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789089656513
Auteur(s) : Ingmar de Lange
Taal : Nederlands
Onderwerp : Management algemeen
Thema : Digitale of interneteconomie
Uitgever : Van Duuren Management
Verschenen : Juli 2023
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 336
Beschrijving

Digitaal richtte zich lang op kliks en data. Merkbouwen leek weggegooid geld. Ineens staan merken bovenaan de agenda van CMO's. Wat is er gebeurd en wat kun jij hiervan leren? Hoe wordt je merk succesvol in het digitale tijdperk? Wat moet je anders doen? Wat juist niet?

Ingmar hielp meer dan 100 bekende merken met hun merkstrategie. Hij doceert aan Nyenrode, Beeckestijn, EURIB en NIMA. In dit boek deelt hij al zijn kennis. Fris, scherp en onderbouwd.

Velden met een * zijn verplicht