Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De wet in gewoon Nederlands[e-boek e-boek]

Douwe Brongers

De wet in gewoon Nederlands
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 5,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789460035043
Auteur(s) : Douwe Brongers
Taal : Nederlands
Onderwerp : Recht
Thema : Constitutionele en bestuurlijke wetgeving: algemeen
Uitgever : Balans, Uitgeverij
Verschenen : Januari 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Iedere Nederlander wordt geacht de wet te kennen. Maar die wet is voor gewone burgers meestal onleesbaar. In De wet in gewoon Nederlands staan géén moeilijke woorden en zijn de zinnen zo kort mogelijk.

Douwe Brongers biedt u de Grondwet en de Wetboeken van Strafrecht en Strafvordering in gewonemensentaal. Ook de belangrijkste delen van het Burgerlijk Wetboek zijn volledig 'vertaald'. Geen overbodige luxe: het Burgerlijk Wetboek bestaat uit moeilijke teksten en het woordgebruik is ouderwets. Terwijl voor veel Nederlanders het personen- en familierecht, het erfrecht, de huurwet of het arbeidsrecht van groot belang is. De wet in gewoon Nederlands bevat ook de Universele verklaring van de Rechten van de Mens van de Verenigde Naties en het Europees Verdrag van de Rechten van de Mens en de fundamentele vrijheden.

In totaal bevat dit boek ruim 2.300 'vertaalde' artikelen. Deze geheel herziene tweede druk van De wet in gewoon Nederlands bevat bovendien een uitgebreid trefwoordenregister. Dat maakt het zoeken naar een bepaald wetsartikel nog eenvoudiger dan voorheen

Velden met een * zijn verplicht