Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Geld, ijdelheid en hormonen[e-boek e-boek]

Ernst Laquer hoogleraar en ondernemer

Peter Jan Knegtmans

Geld, ijdelheid en hormonen
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 46,75
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789461276056
Auteur(s) : Peter Jan Knegtmans
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geschiedenis
Thema : Geschiedenis
Uitgever : Uitgeverij Boom
Verschenen : December 2014
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 330
Beschrijving

Na de Tweede Wereldoorlog ging in Nederlands-Indië de strijd door, nu voor de onafhankelijkheid van Indonesië. Toen die eenmaal een feit was, verdween de Nederlands-Indische gemeenschap uit Indonesië naar het voor velen onbekende vaderland, Nederland. Na jarenlange ontberingen in zogeheten Jappenkampen en tijdens de Bersiap, volgde voor de Indische Nederlanders een strijd met de Nederlandse overheid voor erkenning van hun leed, uitbetaling van hun salarissen, en compensatie voor de materiële verliezen die zij hadden geleden. Als enige geallieerde natie heeft Nederland hieraan nauwelijks iets willen doen. Indisch Verdriet geeft de historie van zeventig jaar strijd om erkenning weer, een worsteling die nog steeds niet tot een bevredigend einde is gekomen.

Over de auteur(s):
Dr. H.Th. Bussemaker is historicus, en was voorzitter van het Indisch Platform. Eerder schreef hij Bersiap! Opstand in het Paradijs.

Velden met een * zijn verplicht