Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Rapsodie in zwart[e-boek e-boek]

Terrence Lauerhohn

Rapsodie in zwart
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789464935806
Auteur(s) : Terrence Lauerhohn
Taal : Nederlands
Onderwerp : Thriller
Thema : Thriller / spannende fictie
Uitgever : Uitgeverij Ellessy
Verschenen : Oktober 2024
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 204
Beschrijving

Een moderne thriller noir.

Frits (aka De Crooner), een beruchte huurmoordenaar op leeftijd, begaat de eerste fout in zijn roemruchte carrière en jaagt daarmee gangsterbaas Stolten tegen zich in het harnas. Om Stolten op andere ideeën te brengen besluit hij diens enigmatische, jongvolwassen dochter te ontvoeren. Daarmee blijkt hij de tweede grote fout in zijn loopbaan te maken. Deze kan wel eens zijn ondergang betekenen.

Recensenten en lezers waren lovend over de eerste versie, Blauwe bonen:
- heerlijke combi van kleurrijke personages, geweld en humor. ∗∗∗∗∗ Karin Knol. (Thrillerlezers)
- een eigenzinnige thriller die netjes buiten de lijnen kleurt ∗∗∗∗ (Lookie.be)
- genieten van begin tot eind. ∗∗∗∗∗ Danielle Henssen (Thrillers & more)

Terrence is geboren op 31 mei 1960 in 's-Hertogenbosch. Hij woont nu in Rilland. Behalve zijn boeken zijn sinds 2014 ook een aantal kortverhalen van hem in genre-magazines en verhalenbundels gepubliceerd, waarvan verschillende in de USA. Hij zet de toon met een donkergekleurde pen. Golf mee op de vaak duistere stromen van zijn proza. Menig lezer kan pas na de allerlaatste punt loskomen van de bloedstollende suspense.

Herschreven versie.
Eerder uitgegeven onder de titel Blauwe Bonen - 2019)

Velden met een * zijn verplicht