Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ondernemer in 100 dagen[e-boek e-boek]

Thomas Blekman

Ondernemer in 100 dagen
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 10,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789492221452
Auteur(s) : Thomas Blekman
Taal : Nederlands
Onderwerp : Management algemeen
Uitgever : Futuro Uitgevers
Verschenen : Mei 2016
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 154
Beschrijving

Een nieuw verdienmodel ontwikkelen dat bij jou past, en ook nog eens omzet realiseren binnen honderd dagen. Het klinkt haast te mooi om waar te zijn. Na meer dan 10 jaar experimenteren en meer dan 450 studenten en ondernemers begeleiden, heeft Thomas Blekman het voor elkaar: een stappenplan om een succesvolle ondernemer te worden. In dit boek begeleidt Thomas je naar je eerste omzet. Hij gebruikt hierbij bekende modellen als Business Model Canvas en Lean Startup. Dit doe-boek bevat opdrachten en interviews met Maarten van Kroonenburg, Omar Mohout en diverse inspirerende ondernemers. Met Ondernemer in 100 dagen kan iedereen die echt ondernemend wil zijn, een kansrijke start maken.

Over de auteur
Thomas Blekman is ondernemer, spreker en clinical professor aan de RSM Erasmus Universiteit. Alles wat hij doet, draait om het ontsluiten van ondernemend gedrag. Na zijn bestseller 'Corporate Effectuation', waarmee hij het gedachtegoed van Effectuation in Nederland introduceerde bij managers en professionals die willen leren van ondernemers, deelt hij in zijn nieuwe boek 'Ondernemer in 100 dagen' zijn aanpak om in slechts 100 dagen te komen tot nieuwe verdienmodellen en werkelijke omzet.

Velden met een * zijn verplicht