Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Schedeljagers[e-boek e-boek]

Inspecteur Starck en de moord in de eendenkooi

Edwin P. C. Zonneveld

Schedeljagers
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789493023840
Auteur(s) : Edwin P. C. Zonneveld
Taal : Nederlands
Onderwerp : Detective
Thema : Misdaad en mysterie: privédetective / amateurdetectives
Reeks : Starck (5)
Uitgever : aquaZZ
Verschenen : December 2020
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 400
Beschrijving

EEN STERK STAALTJE STARCK!
'Wederom weet Edwin Zonneveld het heden en verleden op een verrassende wijze in elkaar over te laten lopen.' Sandra Poortman (booklogger).

Inspecteur Jan Starck ontdekt in de bossen aan de Vecht een oud moslimgraf en wordt niet alleen geconfronteerd met het koloniale verleden van Nederland, maar ook met vermeende grafschennis.
De vondst van een schedel in een leeggelopen kooiplas en de daaropvolgende moord in een nabijgelegen eendenkooi stelt Starck en zijn team voor een enigma. De buurtschap Zwartewatersklooster staat in het middelpunt, maar koestert een geheim uit het verre verleden.
Onverwacht promoveert Starck tot hoofdinspecteur en hij draagt zijn taken over aan een opvolger van zijn keuze. De moordzaak loopt aanvankelijk vast door klunzigheid en uitval, en discreet neemt hij de touwtjes weer in handen. Het team werkt weer op volle kracht. Met 3D-technologie hopen ze een verdachte in de val te lokken in een oude watertoren.De zaak ontknoopt zich bij hoogstaande zon op de plaats waar vroeger wilde eenden werden gevangen: in de eendenkooi!

Velden met een * zijn verplicht