Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

The golden years of Dutch pop music[e-boek e-boek]

Robert Haagsma

The golden years of Dutch pop music
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 13,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789000350131
Auteur(s) : Robert Haagsma
Taal : Nederlands
Onderwerp : Muziek
Thema : Muziek
Uitgever : Spectrum
Verschenen : Oktober 2016
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Beschrijving

Warme terugblik op de gouden jaren van de Nederlandse popmuziek

Met bands als Cuby + Blizzards, Earth & Fire en The Blue Diamonds waren de jaren '60 en '70 de gouden jaren van de Nederlandse popmuziek. Dit boek biedt een overzicht van alle belangrijke bands, onmisbare one-hit-wonders en machtige muzikanten. Ook wordt er beschreven hoe de muziekindustrie destijds in Nederland was geregeld. In samenwerking met Universal Music, die de hits op cd erbij levert, resulteert dit in een geweldig, weemoedig makend overzicht - met een voorwoord door Dave von Raven, zanger van The Kik.

Robert Haagsma is redacteur en muziekjournalist. Hij publiceerde de afgelopen twintig jaar onder andere in Algemeen Dagblad, Aardschok, Ugly Things en Record Collector. Daarnaast is hij auteur van boeken over Pink Floyd, André Hazes, Rob de Nijs, Golden Earring en het verschijnsel vinylverzamelaars.

Velden met een * zijn verplicht