Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het einde van concurrentie[e-boek e-boek]

Zakendoen in de platformeconomie

Cor Molenaar

Het einde van concurrentie
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 33,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789024427406
Auteur(s) : Cor Molenaar
Taal : Nederlands
Onderwerp : Management algemeen
Thema : Bedrijfsmanagement
Uitgever : Boom
Verschenen : Mei 2019
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 161
Beschrijving

Het koopgedrag van klanten, concurrenten en bedrijven verandert snel door de impact van digitalisering. Hierdoor veranderen marktomstandigheden, waardoor de concurrentie ook verandert.

Meedoen of toekijken?
Hoe kun je nog concurreren met grote internet aanbieders als Bol, Amazon of Zalando? De concurrentiestrijd vindt niet langer meer plaats op basis van producten of prijs, maar op basis van klantenbinding. Daarnaast komen er steeds meer platformen, de zogenoemde multisided platformen, die aanbieders en vragers met elkaar in contact brengen zoals Uber, Booking, Thuisbezorgd of Airbnb. In de toekomst komt er concurrentie tussen deze platformen.

Dit boek is praktisch, toegankelijk, actiegericht en behandelt relevante vragen voor zowel de consumentenmarkt als de business-to-business-markt:

Moet je nu instappen?
Hoe kan je nog onderscheidend zijn?
Moet je rechtstreeks gaan verkopen of via winkels/distributeurs?
Implodeert de supply chain of is er nog een toekomst voor de groothandel en importeurs?

Nieuwe platformeconomie
Het einde van concurrentie? slaat een brug tussen de (online)digitale en de fysieke wereld, tussen oude verdienmodellen en nieuwe businessmodellen, tussen marketing en automatisering. Oude waarden van marketing, concurrentie en automatiseringstechnieken worden geanalyseerd en vervangen door nieuwe inzichten.

Onmisbare inzichten voor toekomstbestendigheid
Iedere manager, directeur, marketeer en controller kan deze inzichten gebruiken voor strategievorming en voor het toekomstbestendig maken van de organisatie. Klantenbinding, gebaseerd op algoritmes en community's, wordt het concurrentiewapen voor de toekomst: verkoopstrategieën worden koopmotieven.

Velden met een * zijn verplicht