Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vroeger was ik van niemand, nu ben ik van mezelf[e-boek e-boek]

verhalen uit Nepal

Trees van Rijsewijk

Vroeger was ik van niemand, nu ben ik van mezelf
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,49
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789044531763
Auteur(s) : Trees van Rijsewijk
Taal : Nederlands
Onderwerp : Mens en maatschappij
Thema : Sociologie en antropologie
Uitgever : De Geus
Verschenen : Maart 2014
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 242
Beschrijving

Tijdens een lange, gevaarlijke fietstocht door India, China, Tibet en Nepal ontmoette Trees van Rijsewijk haar toekomstige dochter Kumari. Ze werkte de dagboeken van die belangrijke periode uit haar leven om tot een openhartig verslag, dat enorm aansloeg bij de lezers. Iedereen die het boek Kumari, mijn dochter uit Nepal las, wilde weten hoe het verderging met Kumari en de projecten die Trees van Rijsewijk sindsdien in Nepal startte onder de vleugels van Stichting Tamsarya.
In Vroeger was ik van niemand, nu ben ik van mezelf vertelt de auteur over haar leven en dat van Kumari na hun aankomst in Nederland. Maar Trees van Rijsewijk is ondertussen ook de 'moeder' geworden van honderden Nepalese kinderen, die stuk voor stuk een aangrijpend verhaal te vertellen hebben. Zij verwoorden hun kijk op hun leven. En dan zijn er nog de langere verhalen die de kern van de dagelijkse werkelijkheid in Nepal raken.

Velden met een * zijn verplicht