Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ervaringen uit een verpleeghuis[e-boek e-boek]

van een bewoner

L.W. Elsing

Ervaringen uit een verpleeghuis
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 13,47
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402120257
Auteur(s) : L.W. Elsing
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geneeskunde
Thema : Gezin en gezondheid
Uitgever : Brave New Books
Verschenen : Juni 2014
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 51
Beschrijving

De hoofdpersoon in dit boek woont nu 2 jaar in een verpleeghuis.
Door een beroerte is zij met een halfzijdige verlamming in een rolstoel beland. In twee en een half jaar tijd is dit haar vierde verpleeghuis.

Zij heeft 88 jaar de zaken op haar manier kunnen regelen. Maar is nu geheel afhankelijk van anderen. Zij is netjes van aard en hanteert de waarden en normen van haar generatie.

In dit boek vertelt zij over haar belevenissen en ervaringen in het verpleeghuis en vooral met de verzorging. Ervaringen die haar boos maken en helaas ook veel verdriet geven.

Door meer bekendheid te geven aan haar ervaringen, hoopt zij bij bestuurders, verzorgsters en opleiders meer aandacht te krijgen voor de wijze waarop ouderen in een verpleeghuis worden bejegend en verzorgd.

Velden met een * zijn verplicht