Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

En ineens ben je mantelzorger.[e-boek e-boek]

Cor De Graaf

En ineens ben je mantelzorger.
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 6,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789403819488
Auteur(s) : Cor De Graaf
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geneeskunde
Thema : Ziekten en aandoeningen
Uitgever : Stichting Ongewoon Schoon (S.O.S.)
Verschenen : Juli 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 9
Beschrijving

In 2019 kreeg mijn vrouw de diagnose eierstokkanker, en plotseling bevind je je in de rol van mantelzorger.
Tijdens het vijfjarige traject ben ik door talloze obstakels gegaan, steeds met dezelfde conclusie: eigenbelang bij het KWF.
Deze ervaring leidde tot de oprichting van Stichting Ongewoon Schoon (S.O.S.).
Dus naast het ziekteproces van mijn inmiddels overleden vrouw, ook een focus op de mens in het algemeen met al zijn eigenaardigheden.
Dit kan en moet anders; in plaats van graaiers en zakkenvullers gewoon een mens voor de mens, iemand die zich niet verrijkt maar ervoor zorgt dat er echt iets wordt gedaan aan deze vorm van kanker.
Momenteel word hier nagenoeg geen onderzoek naar gedaan, KWF bepaalt 'komt te weinig voor' nee zij hebben teveel geld voor zichzelf nodig.
Dit geldt trouwens voor alle goede doelen; ze zijn allemaal hun doel voorbijgeschoten en hebben slechts één belang: EIGENBELANG!
Wanneer je de jaarrekening van deze instellingen bekijkt, schrik je van hoeveel geld er binnenkomt, maar ook van hoeveel er uitgaat aan tv-reclames, huisvesting, salarissen, personeelsaantallen, enzovoort.
Dit moet anders en het kan ook anders. Doet u mee aan deze verandering

Velden met een * zijn verplicht